Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Chcesz mieć nad kominkiem legendarny artefakt, przedmiot, dzięki któremu polskie środowisko fanowskie wygląda tak, jak wygląda? A może półeczka z książkami źle wygląda bez prawdziwego białego kruka? A może chciałbyś po prostu wziąć udział w naprawdę ekscytującym wyścigu? W takim razie, na aukcji poczujesz się jak w domu.

Na sprzedaż wystawimy przedmioty unikalne, o dużej wartości sentymentalnej, oraz egzotyczne lub naprawdę trudne do zdobycia. Ich ceny wreszcie zależeć będą od was - koniec z bezsilnym przyglądaniem się wymarzonemu podręcznikowi, jak leży sobie na sklepowej wystawie i straszy absurdalną ceną. Licytujcie - a wyjdziecie z aukcji ciężsi o artefakt, jakiego nikt inny mieć nie będzie. A jeśli, zamiast kupować, wolicie pozbywać się drogocennych precjozów, skontaktujcie się z nami jak najszybciej, a i wasze skarby trafią podczas ConQuestu pod młotek.

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW