Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Przybysze z bliska i z daleka, z północy i z południa! Nieważne, czy od dawna wędrujecie drogą rolplejowca, czy też stawiacie na niej swe pierwsze kroki, czy zjeździliście pół świata i grywaliście u najlepszych mistrzów, czy nie wychyliliście dotychczas nosa z rodzinnej drużyny - i tak pokażemy wam coś, co was zadziwi!

Są gry fabularne tak stare, że obrosły już legendą. O innych wiele się słyszało, wiele mówiło, nikt ich jednak nie widział. Bywają i twory egzotyczne, dziwaczne, groteskowe, zniewalające nowatorstwem rozwiązań czy uderzającym pomysłem albo nikomu nie znane, a na swój sposób piękne i mądre. Zgromadziliśmy je w jednym miejscu, by każdy napawać mógł oczy widokiem dziwotworów.

ConQuest zaprasza do wizyty w Gabinecie Osobliwości. Tam, pod opieką Łukasza M. Pogody, czekają na was gry wzruszające i straszne, piękne i okropne. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, że ludzka wyobraźnia nie zna granic.

A może i Ty hodujesz w domu dziwoląga, którego chcesz pokazać w naszym gabinecie? Jeśli tak, daj nam znać - dyrektor gabinetu skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

Wystarczy, ze znajdziesz w zakamarkach swojego domu coś niezwykłego, bluźnierczego, pochodzącego nie z tego świata - kostkę, podręcznik, COŚ... Napisz wówczas do nas na adres conQuest@rpg.pl, a potem przywieź na ConQuest to cudo, aby pochwalić się swoim skarbem przed innymi...
conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW