Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

na ConQueście
Nagroda Dla Najlepszego Gracza


Limit 12 miejsc dla osób, które dokonały przedpłat, został wyczerpany.
Pozostałe 18 miejsc zostanie przyznane osobom,
które pojawią się w czwartek o 15.00 na rozpoczęciu Konwentu.
Nie spóźnijcie się - pierwsze sesje zaczynają się już o 16.00!


GRAMY! - Piramidka
Zgodnie z zapowiedzią ujawniamy listę Mistrzów Gry, którzy poprowadzą swoje sesje w ramach turnieju dla najlepszego gracza GRAMY!
[więcej >>]

DlaczegoGRAMY!
Gdy po zakończeniu tegorocznego Krakonu szliśmy całą grupą do knajpki, aby oblać zwycięstwo Wojtka Rzadka w Pucharze Mistrza Mistrzów, pojawiło się pytanie: Dlaczego nikt nie stworzył jeszcze podobnego turnieju, ale dla Graczy?
[więcej >>]

U kogo GRAMY!
Pierwszą rzeczą, o której pomyśleliśmy, była sprawa tego, kto i jak miałby oceniać Graczy, którzy wezmą udział w turnieju. Odpowiedź pojawiła się natychmiast - Mistrzowie Gry cieszący się powszechnym uznaniem.
[więcej >>]

Czy wszyscy GRAMY!
Największym problemem, jaki pojawia się w takiej sytuacji to kwestia: ile osób ma grać i jak je wybrać? Po pierwsze: GRAMY! przewiduje uczestnictwo 30 osób. Po drugie: grają Ci, którym naprawdę zależy.
[więcej >>]

Jak GRAMY!
System jest prosty i emocjonujący jak finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1986 roku. Składają się na niego trzy rundy: eliminacje, półfinały i finał.
[więcej >>]

Gdzie i kiedy GRAMY!
GRAMY! oczywiście na ConQueście, w komfortowych warunkach. Turniej toczy się przez cały czas trwania konwentu i aby wziąć w nim udział należy zgłosić się już jego pierwszego dnia.
[więcej >>]

O co GRAMY!
W tym turnieju nie ma przegranych! Każdy zdobędzie nagrodę, z zwycięzca, oprócz zaszczytnego tytułu najlepszego Gracza GRAMY! również specjalne trofeum. Niech pozostanie ono na razie niespodzianką!
[więcej >>]

Sponsorem nagród w turnieju dla najlepszego gracza GRAMY! został sklep internetowy -Workshop! Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego patrona: www.q-workshop.com

Jeżeli chcesz wystartować w turnieju dla najlepszego gracza GRAMY! i mieć pewność, że weźmiesz w nim udział - dokonaj przedpłaty i zgłoś swoją chęć udziału!

UWAGA! Są jeszcze wolne miejsca !!
Nie czekaj - na konwencie może się okazać, że chętnych będzie znacznie więcej...

Z góry przepraszamy, jeżeli coś nam umknęło - czekamy na Wasze spostrzeżenia, zastrzeżenia i konstruktywne propozycje. Liczymy na Was!

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: repek@repe.k.pl

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW