Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program
INFO
Organizatorzy
Atrakcje
konQrsy
Qiunia
Sprzymierzeńcy ConQuestu
Program ConQuestu
Autorzy Strony







Sala gimnastyczna Jedynka Dwójka Trójka - blok wolny
15:30 Rozpoczęcie konwentu i losowanie GRAMY!
16:00 Jakub T. Janicki - Najsłynniejsze klejnoty świata Marta i Maja Komornickie - Konkurs: Świat Dysku Rafał "Rafi" Janicki - Walka w mieście - warsztaty
16:30
17:00 Michał Z. Sołtysiak - Zzzamaskowany Mściciel powraca Rafał Olszowski - Tolkien nieznany
17:30 Michał "Puszkin" Marszalik - Warsztaty żeglarskie
18:00 Conquestadorzy - Konkurs: Szansa na Idola Andrzej "Stary" Wardas - Kryminalistyka
18:30 Anna "Nadia" Pieczara - Konkurs - test inteligencji
19:00 Klub dyskusyjny - Przemoc w grach fabularnych - dlaczego? (prowadzą - Maciej "repek" Reputakowski i Michał Sołtysiak)
19:30 Robert Szmidt - Młode Wilki Polskiej Fantastyki show Sławy Fandomu gotują - Michał Madej i Maciej Sabat
20:00
20:30 Gaba "MidMad" Zielińska, Marzena "Elma" Ples i Janina "Ianca" Gurgul - Feministyczny konkurs drugiej szansy
21:00 Andrzej Pilipiuk - Pan Samochodzik dwadzieścia lat później Wojciech Rzadek, Mateusz "Craven" Wielgosz - Warsztaty muzyczne, wersja deluxe
21:30
22:00 Paweł Furman, Marcin "Seji" Segit - Fakty, mity czy zbiorowa paranoja
22:30 Majkosz & Madej Show
23:00 Piotr Szczurek - Herezje
23:30 LARP: Deadlands (Janina "Ianca" Gurgul, Wojciech Rzadek)
24:00 LARP: WFRP - "Zajazd pod Gryfem" (ILT - Piotr "Ithil" Grygiel, Ula "Elevii" Cierzniewska)






Sala gimnastyczna Jedynka Dwójka Trójka - blok wolny
11:00 Piotr Zwierzchoniewski - Spotkanie z autorem Aleksandra "Avril" Mochocka - Perfumy
11:30
12:00 Troll-Ball Michał Gałek, Krzysztof Ostrowski i inni rysownicy - Antologia mastertonowska - pokaz przedpremierowy Klub dyskusyjny - Dlaczego miłośnicy fantastyki to fanatycy? (prowadzą - Ela Gepfert, Tomasz Z. Majkowski)
12:30
13:00 Kamil M. Śmiałkowski - Tabu w komiksie
13:30 Marta Komornicka i Michał 'Puszon' Stachyra - Jeden z dziesięciu
14:00 Stanisław "Dla-koledzy-Staszek" Mąderek - Sto pytań do Staszka. Paulina "Oka" Wróbel i Justyna "Aisha" Nowak - Konkurs fantastycznie fantastyczny Marek Piwoński - Podboje polskiej husarii Marcin 'Telefax' Kostecki - Stwórzmy grę Nowej Fali
14:30
15:00 Paweł Ziemkiewicz - Multimedialny szoł o ewolucji Dorota "Darth Kicia" Ślęzak i Michał "Ferek" Dudziński - Konkurs serialowy
15:30
16:00 Piotr W. Cholewa, Krzysztof "Bookat" Bortel - Gry bez prądu Marek Piwoński - Broń biała w praktyce - prezentacja replik uzbrojenia Emeryci vs Imprimatur - Warsztaty LARP:owie
16:30
17:00 Andrzej Pilipiuk - Spotkanie z autorem Małgorzata Jarczyk - Mowa ciała na poważnie Klub dyskusyjny - Zderzenie cywilizacji. Cywilizacja Zachodu vs Islam (prowadzą - Michał 'Puszon' Stachyra i Marcin "Seji" Segit) Imprimatur LT - Warsztaty LARP:owe - pisanie scenariusza
17:30
18:00 Boguś Dawiec - Warsztaty walki ulicznej Sławy Fandomu gotują - Piotr W. Cholewa
18:30 Michał "Puszkin" Marszalik - Ciche prowadzenie, oraz dlaczego nie powinno się grać w RPG
19:00 Paweł Ziemkiewicz - Perły z lamusa
19:30
20:00 Feliks W. Kres - Spotkanie z autorem Krzysztof "Bookat" Bortel - Nowe seriale fantastyczne Klub dyskusyjny - Kobieta w fantastyce? (prowadzą - Magda Madej i Maciej Sabat) LARP: Atak na Gwiazdę Śmierci (Noelia, Khali)
20:30
21:00 Patryk Adamski i przyjaciele - Jak rozpętałem trzecią wojnę światową - show
21:30 Paweł Furman, Marcin "Seji" Segit - Konkurs spiskowy
22:00 Aleksandra "Avril" Mochocka - Nerwica natręctw LARP: IllumInacja Złotej Kaczki (emeryci LARP tim)
22:30
23:00 Cezary "Czeski" Czyżewski - Recital piosenki konwentowej, odsłona druga Michał Mochocki, Artur Machlowski - Konkurs sarmacki
23:30
24:00 LARP: Pucz CCCP (ILT - Piotr "Ithil" Grygiel, Ula "Elevii" Cierzniewska) LARP: D&D (Empyreum Foundation LARP: Team - Rafał "Avatar" Szydlik)






Sala gimnastyczna Jedynka Dwójka Trójka - blok wolny
11:00 Stanisław "StarFactor" Mąderek - Kręcimy "Wiedźmina"! Ubik - spotkanie z redakcją Klub dyskusyjny - Ekranizacja Tolkiena - wizja geniusza czy świętokradztwo? (REMOV, Agnieszka Fulińska)
11:30
12:00 Joanna Szaleniec - Psychozy Pokaz Mage Knight ConQuest
12:30 Klub dyskusyjny - Odgrywanie postaci innej, niż gracz, płci - perwersja czy aktorskie wyzwanie?
13:00 Jakub T. Janicki i Michał "Władek" Kuczkowski - Warsztaty reklamowe czyli budujemy markę RPG w Polsce.
13:30
14:00 Piotr W. Cholewa - Pratchett Kamil M. Śmiałkowski - Indiana Jones - cała prawda
14:30
15:00 Boguś Dawiec - Eksperyment samurajski Sławy Fandomu gotują - Paweł Ziemkiewicz Łukasz M. Pogoda - Gabinet osobliwości
15:30
16:00 Feliks W. Kres - Kobiety w świecie Kresa Spotkanie z wydawnictwem Quest Krzysztof "Jaxa" Rudek - konkurs harringtonowski
16:30
17:00 Michał Sołtysiak - Konkurs Trzech Stanów Tomek Kreczmar - Dziesięć lat rynku RPG w Polsce - byłem tam Klub dyskusyjny - Czy RPG leczy kompleksy
17:30 LARP: Congressuss Diablenssiss (emeryci LARP teem)
18:00 Małgorzata Jarczyk - Nieporozumienia komunikacyjne
18:30 Bartłomiej "Sony" Sienkiewicz - Warsztaty McGyverowskie
19:00 Zakończenie konwentu. Przegląd kabaretów, rozdanie nagrody GRAMY!, Aukcja Boguś "WyronS" Widła - Ortodoksyjno-filmowy konkurs Star Wars
19:30
20:00
20:30 Andrzej "ShadEnc" Stój, Tadeusz "Adolf" Sadler - Konkurs na największego bohatera LARP: Domagamy się zezwolenia na przeprowadzenie komisyjnego sprawdzenia zaplecza sklepu mięsnego
21:00 Andrzej "Stary" Wardas - Warsztaty survivalowe Krzysztof "Funio" Świątek - Gawędy napoleońskie
21:30 Adam "Wolvie" Wieczorek - Grobowce Doliny Królów - przewodnik interaktywny D.R.E.S.L.A.R.P.http -//noszedres.prv.pl
22:00 Andrzej "ShadEnc" Stój i Grzegorz "Dor" Babiarz - Konkurs muzyczny
22:30
23:00 Jarek "Healer" Ściborek, Marcin "Drakmor" Suski - Magia współczesna
23:30
24:00 LARP: Starwars (Noelia, Khali) LARP: Pierścień i Róża by PESM LARP: WTC - Dwie Wieże w Ogniu (emeryci LARP team)






Sala gimnastyczna Jedynka Dwójka Trójka - blok wolny
11:00 Paweł Furman - Kalambury Patryk Adamski - PcGen d20 Michał Madecki - Ochroniarz w RPG
11:30
12:00 Sławy Fandomu gotują - Łukasz M. Pogoda i Krzysztof 'Funio' Świątek Pi - Alkohole
12:30
13:00 Michał "Puszkin" Marszalik - Wiedźmin - druga edycja Michał Gałek - Warsztaty pisania scenariuszy komiksowych Klub dyskusyjny - Czy organizatorzy ConQuestu to infantylni idioci
13:30
14:00 Radosław Zięba - The Turing Has You Jakub Janicki i Tomasz Z. Majkowski - Konkurs z zupełnie innej beczki Marcin Baryłka - Historia broni chemicznej
14:30
15:00
15:30


Piątek 23.00 - LARP: WOD
Sobota 17.00 - LARP: Dzikie Pola (Dworek Białoprądnicki)


conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW