Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Przegląd Kabaretów, czyli
Teatrzyk Zielony ConQuest
ma zaszczyt przedstawić...

Śmiechu ci na konwentach dostatek - każde spotkanie czy konkurs staje się pretekstem do zasypywania uczestników dowcipami i hermetycznymi żartami. Są nawet tacy, dla których punkt programu, po którym wszystkich nie bolą przepony, to punkt stracony.

Wszystkim znanym i nieznanym wesołkom, rozśmieszaczom, dowcipnisiom, zgrywusom i wszystkim tym, którzy mają nieco dystansu do swojej osoby, oferujemy możliwość zaprezentowania swoich kabaretowych zdolności w jedynym i niepowtarzalnym Przeglądzie Kabaretów!

Jeżeli rozsadza Cię vis comica, gdy czytasz archiwalne numery pism poświęconych grom fabularnym lub najnowsze produkty ukazujące się na naszym rynku i czujesz nieodpartą chęć podzielenia się z innymi swoimi humorystycznymi spostrzeżeniami - zgłoś się do nas!

Abyście nie posądzali nas o to, że chcemy Was tylko i wyłącznie wykorzystać i ośmieszyć, obiecujemy, że my sami również weźmiemy udział w tym punkcie programu. Wszakże wszyscy wiedzą, że lubimy robić z siebie idiotów...

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW