Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program
Qiunia
qiunia.blog.pl
Galeria
Autorzy Strony

Tak, Virginio. Qiunia istnieje.

Ma siedemnaście lat i właśnie zaczyna wielką przygodę z grami fabularnymi. Ma swoje sympatie i antypatie, chodzi do szkoły, spotyka się z przyjaciółmi, powoli przekonuje się do nowych znajomych (nawet Stefana), przeżywa tragedie na miarę swojego siedemnastoletniego doświadczenia. Jest pod tym względem jak najbardziej realna.
Qiunię poznaliśmy, kiedy Bartek Minkiewicz przysłał nam ilustrację, którą mieliśmy reklamować ConQuest. Spojrzała na nas z niej dziewczyna z temperamentem, raczej dowcipna, choć w pierwszej chwili nieśmiała. Od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że jeszcze nie wciągnęła się na dobre w fantastyczne rozrywki, ale jest na dobrej drodze. Że lubi czytać, że jeździ konno - wystarczy spojrzeć, a to staje się oczywiste. Jakże mogliśmy przyciąć tę pannę z charakterkiem do roli plakatu reklamowego?
Jeśli chcielibyście spotkać Qiunię, od razu was rozczarujemy - to, że stała się pełnowartościową osóbką nie równa się jej przyobleczeniu w ciało i kości. Żyje wyłącznie na naszej stronie, w tekstach pojawiających się na blogu, na przedstawiających ją ilustracjach i w naszych życzliwych myślach. Zżyliśmy się bowiem bardzo z naszą bohaterką, przejmujemy się wszyscy każdą decyzją, którą podejmuje i trzymamy kciuki, by gry fabularne ją wciągnęły, jeśli bowiem uzna je za stratę czasu, gotowa zerwać z nami kontakty. Mamy też nadzieję, że nie wda się w jaki toksyczny związek - nie przyjdzie jej, na przykład, do głowy, by wracać do NIEGO.
Oczywiście, są wśród was sceptycy, którzy nie chcą uwierzyć w prawdziwość zmyślonej Qiuni - skoro istnieje tylko na obrazkach, znaczy to dla nich, że w istocie jej nie ma. Choć pewnie Qiuni jest z tego powodu przykro, nie chcemy nikogo przekonywać. Ale jeżeli, podobnie jak my, jesteście pod urokiem naszego rudzielca, zabawcie się z nami w śledzenie jej historii.
Może dzięki nam wszystkim jej życie stanie się ciekawsze.

 

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW