Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Jeżeli biegając między salami prelekcyjnymi niespodziewanie zdacie sobie sprawę z tego, że Wasze nozdrza drażni przyjemny zapach ciepłej strawy, niczemu się nie dziwcie. To tylko paru znanych smakoszy popisuje się swoimi umiejętnościami kulinarnymi.

Jeżeli zdecydujecie się zbadać sprawę, nie obawiajcie się, że ktoś odgoni Was chochlą i ciśnie pękiem czosnku. Będziecie mogli sami przekonać się jak smakują specjały przygotowane przez ludzi, których nie podejrzewalibyście o to, że potrafią jeść nożem i widelcem.

Jeżeli wydawało Wam się do tej pory, że bezczynne siedzenie przez godzinę i obserwowanie procesów obierania, krojenia i mieszania jest nudne - będziecie musieli zmienić zdanie. W oczekiwaniu na wyżerkę nasi dzielni kuchmistrze zabawią wszystkich zgromadzonych głodomorów fantastycznymi opowieściami i anegdotami.

Już teraz swój występ zapowiedzieli: Łukasz M. Pogoda, Michał Madej, Maciej Sabat oraz - TADAM! - Piotr W. Cholewa. A to jeszcze nie koniec...

Nie zapomnijcie poprosić o dokładkę!

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW