Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Prawdziwa gratka dla wszystkich kinomaniaków!

     Któż nie zna legendarnej produkcji "Stars in Black", któż nie wie, że Staszek szybki jest? Przyjdź na spotkanie ze Stanisławem Mąderkiem i zadaj mu sto pytań (będziemy liczyć!). Staszek odpowie na nie szybko. Ale obficie.

Kręcimy Wiedźmina!
     Poszedłeś do kina i serdecznie się ubawiłeś? A może uroniłeś niejedną łzę nad jakością tej superprodukcji? Nie podobały ci się efekty specjalne, kostiumy przyprawiły cię o niestrawność? A może jesteś wielkim fanem dzieła, uważasz, że nigdy nie wyprodukowano większego filmu, albo że w polskich warunkach w żadnym wypadku nie da się stworzyć nic lepszego?
     Jeśli należysz do grupy niezadowolonych, udowodnij, że poradzisz sobie lepiej. Jeżeli jesteś entuzjastą, przyjdź, a zobaczysz, czy porywający się na świętość wyłożą się na trudnej materii ekranizacji Sapkowkiego. A jeśli uważasz, że proponujemy ci amatorskie ganianie z ręczną kamerą, bez efektów specjalnych i scenariusza, ciężko się zdziwisz. Warsztaty poprowadzi, ze swadą i znawstwem, Staszek Mąderek.

     Twórca kultowego "Stars in Black", pokaże Wam jak za pomocą kamery cyfrowej wyczarować obraz, którego długo nie zapomnicie. Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie Wam do gustu tym bardziej, że to właśnie Wy zostaniecie jego gwiazdami.

     Jeżeli czujesz w sobie żyłkę aktorską - to coś w sam raz dla Ciebie!

     Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej naszym reżyserze? www.stars-in-black.pl

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW