Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Conquita Qiunia Vasquez
Ten zagar odmierza tygodnie do conQuestu. Co tydzień w poniedziałek wieczorem, wskazówka przesuwa się i ujawniamy kolejne atrakcje konwentu
info : organizatorzy : atrakcje : konQrsy : Qiunia : Sprzymierzeńcy : Program

Razem z przyjaciółmi wyrusz na wyprawę
Zdobądź Eldorado!

Mówią, że na konwenty jeździ się dla znajomych - sami zresztą dobrze wiecie, jak miło spotkać grupę dawno niewidzianych przyjaciół, z którą na co dzień koresponduje się zaledwie przez sieć. W kąt idą wtedy spotkania i sesje, każdy z nas lubi przecież spędzić trochę czasu w doborowej kompanii.

Turnej Nieustający - Eldorado to nasza propozycja dla takich właśnie grup, a przy tym sposób, by uczynić ConQuest bliższym waszym oczekiwaniom. Biorąc w nim udział, dowiedziecie, że rozproszenie po całej Polsce nie umniejsza waszych możliwości, że potraficie współdziałać i naprawdę dogadujecie się tak dobrze, jak mówią.

Turniej rozpocznie się wraz z otwarciem konwentu i potrwa do jego zamknięcia - w tym czasie każda drużyna, która zechce wziąć w nim udział zbierać będzie punkty zarówno w specjalnie w tym celu przygotowanych konkursach i , jak i czyniąc nasz konwent atrakcyjniejszym i bliższym ich własnym oczekiwaniom. Dzięki temu, lepiej bawiąc się na konwencie (przecież ruszy w stronę, którą zaplanujecie), zyskacie jednocześnie szansę zdobycia nieprzebranych bogactw Eldorado, których starczy dla całej waszej kompanii.

Nie zwlekaj więc - skrzyknij znajomych, z którymi rozumiesz się najlepiej, i zgłoś się do Turnieju Nieustającego - Eldorado. Udowodnij, że potraficie podbijać lepiej, niż jakakolwiek grupa fantastów!

Szczegóły już wkrótce na naszej stronie, a na razie piszcie i zgłaszajcie swoje ekipy na conquest@rpg.pl!

conQuest@rpg.pl tel: (506) 607-331 - stronę sponsoruje literka Q,
Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych 01.05.2003 - 04.05.2003 KRAKÓW