Co, gdzie, kiedy?
Super zabawa, Kraków, wiosna!

Akredytacja
Tyle co jedna książka!

Co to jest RPG?
Pies to czy wydra?

Dlaczego ConQuest?
...a nie na przykład zwykły ConQuest.

Czym jest konwent?
Wprowadzenie dla młodych rewolucjonistów.

Dawno temu...
...był sobie ConQuest 2003!

Dawno, dawno temu...
czyli ConQuest 2003

Nadciągał jak burza, przemknął jak huragan i zostawił po sobie taki bałagan [szczególnie w psychice organizatorów], że Post Mortem ukazało się dopiero pięć miesięcy później.

Wielu wciąż nie może się otrząsnąć, budzi się z krzykiem Czarny pasek!, a tymczasem znowu zbliża się maj i dawne koszmary powracają.

Co wydarzyło się niemalże rok temu w piękny, wiosenny weekend w Krakowie? Mówiąc krótko - wiele, ale to chyba za mało powiedziane.

Przede wszystkim dopisała, nieskromnie mówiąc, organizacja oraz klimat [i nie chodzi tylko o pogodę, nawet Łukasza]. Obyło się bez zgrzytów, nieprzewidzianych wypadków, niemiłych historii. Uczestnicy pokazali się z najlepszej strony, budując wspólnie z profesjonalną obsługą niezapomnianą atmosferę imprezy.

Szczególnie dumni jesteśmy z kilku oryginalnych punktów programu, takich jak kręcenie filmu ze Staszkiem Mąderkiem, kuchnia sław Fandomu, konkurs Idol, o Turnieju Nieustającym czy turnieju dla najlepszego gracza GRAMY! nie wspominając.

Dzięki akcji Przyjaciele ConQuestu nie czuliśmy się osamotnieni w naszej pracy, system Q10 znalazł swoich odbiorców, a popularność Qiuni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

No i najważniejsze - mieliśmy prysznice.

Pojawiły się również problemy, z legendarnym już Czarnym Paskiem na czele. Pamiętamy o nich, ale nie rozpamiętujemy. Wyciągamy naukę i patrzymy w przyszłość.

Niech żyje rewolucja!

Było, nie minęło!

ConQuest 2003
Odwiedź stronę zeszłego konwentu i zobacz czego się możesz spodziewać również w tym roku!

ConQuest 2003 - PostMortem
Czyli sekcja zwłok zeszłorocznej imprezy. Zdjęcia, recenzje, refleksje i Wiedźmin 2!

System Q10
Wydana na ConQueście 2003 darmowa mechanika rpg ma sie dobrze i rozwija na sieci!

 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki