.: GRAMY! :.
15 h grania na najwyższym poziomie!

.: FanDooM :.
Zrewolucjonizuj własny konwent!

.: NAUTILUS :.
Prawdziwa rewolucja w nagradzaniu literatury fantasycznej!

.: Premiery :.
Veto poza czasem monastyru!

.: Staszek Mąderek :.
Rzuca wyzwanie Peterowi Jacksonowi

.: P M M :.
Puchar Miszcza Miszczów!

.: Zlot RD :.
Ruchomy Uniwersytet RD zaprasza na odczyty i wykłady!

.: Turniej Nieustający :.
Czyli z pierścieniem tam i nazad

.: Rewolucja wzywa :.
Jak, gdzie, kiedy i z kim zagrać ?

.: ConQuest / Sacred :.
cRPGowo i fantastycznie !!

.: ConQuest Cyber Game :.
Kombatanckie szkolenie bojowe.

ConQuestowi wydawało się, że był atrakcyjny. Ale dopiero ConQuest pokaże, jakie jest prawdziwe znaczenie słowa "atrakcja", a ConQuestowi pozostanie porównywanie się do Atrakcyjnego Kazimierza.

Prawdziwy rewolucjonista nie zwykł się chwalić, lecz działać.

Dlatego i my nie będziemy rzucać słów na wiatr, lecz systematycznie w ramach tego działu odkrywać przed Wami swoje karty. Sami jeszcze nie wiemy, ile kart wejdzie do tej talii i jaki format koszulek będzie do niej pasował. Nie będą to słowa na wiatr, choć z pewnością postaramy się zarazić Was częścią naszego entuzjazmu.

Najważniejszy pozostanie jednak duch rewolucji, czyli akceptacja rzesz ludzkich.

I niech to on przemówi za nas.

 

Staszek Mąderek


Zawsze niepokorny, zawsze niezależny, zawsze chodził swoimi ścieżkami. Choć mogliście odnieść wrażenie, iż ugiął się pod terrorem Poprzedniego Systemu, że poszedł z nim na ugodę, że nakręcił Wiedźmina 2, dzieło serwilistyczne i dekadenckie, to jednak nieprawda. Prawdziwy rewolucjonista, zawarł w tym arcydziele krytykę reżimu i dziś, dzięki Rewolucji, rozwinie skrzydła swego niezwykłego talentu. I wy obywatele możecie mu w tym pomóc!

Na ConQueście zatem - Sergiej Eisenstein nowej epoki, piewca ludu, uciśniony do niedawna artysta, dziś wolny i nieskrępowany dyktatem elit.

Staszek 'Szybki Jest' Mąderek

 

Zlot "Red Dragon"


Towarzysze, towarzyszki, proletariusze!

Czerwona gwiazda zawiodła, wszyscy to wiemy, i dlatego właśnie nasza rewolucja odbędzie się pod znakiem CZERWONEGO SMOKA!

Jak możecie się dowiedzieć towarzysze z tej czerwonej stroniczki Czerwony Smok, zwany przez imperialistów i zaplute karły reakcji Red Dragon, to gra strategiczna online. Więcej na jej temat dowiecie się z specjalnie przygotowanej prelekcji wprowadzającej was w tajniki świata gry.

Również na Conqueście w historyczną rocznicę rocznicę Drugiego Maja, a więc w niedzielę, obędzie się zjazd proletariuszy, którzy walczą już pod sztandarem z Czerwonym Smokiem. Zjazd ten organizowany przez Ruchomy Uniwersytet RD ma podnieść kwalifikacje przybyłych towarzyszy. W tym celu odbędą się odczyty i wykłady specjalnie przysłanych towarzyszy wykładowców. A wieczorem masówka w pobliskiej tawernie.

Dodatkowe informacje będzie podawać Komitet RURD po kolejnych obradach.

 

Mistrzu Gry - Rewolucja wzywa!


ConQuest ma w tym roku wielkie szanse, by stać się świętem graczy. Turniej GRAMY! i Puchar Mistrza Mistrzów to jednak nie wszystko. Bardzo chcielibyśmy, aby każdy, kto ma ochotę zagrać, nie musiał szukać ze świecą po terenie konwentu sesji i wolnego Mistrza Gry.

Dlatego na ConQueście pojawi się sprawdzony i przetestowany na wielu konwentach system karteczkowy - sprawny i skuteczny.

Każdy Mistrz Gry, który zgłosi się do akredytacji i wyrazi chęć poprowadzenia przygody, otrzyma przydział do specjalnie wyznaczonego stolika, a po przeprowadzeniu odpowiednio długiej sesji będzie mógł liczyć na zwrot części kosztów akredytacji.
Nie o pieniądze tu jednak chodzi, lecz o to, by wszyscy mieli możliwość pobawić się z nowymi ludźmi i wymienić doświadczenia.

Wszystko w Waszych rękach i kościach.

 

ConQuest / Sacred


ConQuest już tuż - tuż, a atrakcji nie przestaje przybywać. Ale tym razem mamy dla Was coś zupełnie nowego. A więc uwaga Panowie, Panie, tego jeszcze nie grali!

Dzięki uprzejmości jednego z sponsorów, wydawnictwa Cenega, będziemy mieli możność zaprezentować Wam na Conqueście nową wspaniałą grę heroic fantasy cRPG - Sacred. Gra właśnie jest spolszczana i jej premiera wyznaczona jest na czerwiec, ale na Conqueście zobaczycie ją już teraz.

Moglibyśmy tu napisać wiele o zaletach gry, ale po co? Po prostu przyjdźcie i zobaczcie. Ale tu istotna uwaga, w przeciwieństwie do niektórych innych "atrakcji" konwentu, nie skończy się na tym, że ktoś się powymądrza na zadany temat. Każdy kto będzie chciał będzie mógł gry spróbować i zobaczyć jak on czuje się świecie Sacred.

 

>> GRAMY!

Skończyły się miejsca w turnieju! Pozostało liczyć na łut szczęścia na ConQueście!

>> FanDooM

Jedyna w swoim rodzaju gra karciana - za darmo!

>> Premiery

Tego nie można ominąć - najbardziej oczekiwane gry fabularne i karciane!:

.: VETO! :.
.: Monastyr :.
.: Poza Czasem :.

 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki