Startując w naszych konqrsach, zdobywasz specjalne Rewolucyjne Dukaty, dzięki którym będziesz mógł wkupić się w łaski Rewolucji.

Na konwencie na osobę, która do początku maja uzbiera ich najwięcej, czeka niespodzianka!

Dlatego, widząc nowy konqrs, nie wahaj się i śmiało startuj, gdyż każdy udział zwiększa Twoje szanse na zwycięstwo w końcowej klasyfikacji!

PrzyGarnij ConQuest

Rozstrzygnięty >>

Młode, rewolucyjne ConQuesty wyrwały się w poszukiwaniu światła nowych idei z pogrążonej w mroku tyranii Starego ConQuestu.

Pomóż im i przygarnij ConQuest!

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjną nagrodę!

Wystarczy, że ściągniesz z naszej strony ConQuest, ustawisz go jako tapetę w swoim komputerze i naświetlisz zgodnie z instrukcją.

Naświetlone ConQuesty wyślij do

20 kwietnia 2004

roku na adres conquest@rpg.pl i weź udział w losowaniu nagrody, którą jest 50% zniżka przy zakupie akredytacji na ConQuest 2004!

Co należy zrobić?

 1. Przygarnij ConQuest!

  W zależności od rozdzielczości pulpitu ściągnij ConQuesty 800x600 lub 1024x768 na swój komputer. Następnie ustaw go jako tapetę (na przykład wchodząc we właściwości pulpitu lub klinając na ConQueście prawym klawiszem myszki i wybierając z menu "Ustaw jako tło").

  pobierz ConQuest 800x600 >>
  pobierz ConQuest 1024x768 >>

 2. ConQuest szuka światła

  Naświetl ConQuest światłem nowych idei postępując zgodnie z poniższą instrukcją:

  a. Żeby się naświetlić, ConQuest musi być ustawiony jako tapeta przynajmniej siedem dni pod rząd.

  b. Przez ten czas komputer musi być włączony przynajmniej godzinę każdego dnia. Jeśli ConQuest nie dostanie porcji światła przynajmniej raz na dobę, na powrót pogrąży się w mrokach starego reżimu i proces naświetlania trzeba będzie rozpocząć od nowa.

  c. Raz dziennie na przynajmniej dziesięć minut minimalizuj wszystkie okna tak, by nic nie zasłaniało światła padającego na ConQuest. Przefiltrowane przez otwarte okna z programami promienie mogą nie wystarczyć, by ConQuest naświetlił się w odpowiednim stopniu.

 3. Odeślij i wygraj

  Przygarnięty ConQuest odeślij do dnia 20 kwietnia 2004 roku na adres conquest@rpg.pl. W losowaniu wezmą udział tylko poprawnie przygarnięte ConQuesty.

UWAGA! Nie gwarantujemy dobrego naświetlania ConQuestów przy rozdzielczościach innych niż te, dla których zostały zaprojektowane!

 

Wyniki

ConQuesty przygarnięte!

Przez ostatnie kilka tygodni czuliśmy bardzo mocno, jak bardzo nas przygarniacie, przytulacie, naświetlacie. Aż dech w piersiach zapierało.
Jakże wielkie było więc nasze zdziwienie, gdy okazało się, że jedynie dwóm osobom udało się poprawnie naświetlić ConQuest! No, właściwie to trzem, ale o tym później.

Wobec tego drogą losowania orzeł-reszka ustalono, co następuje.


I nagroda

3 Rewolucyjne Dukaty i 50% zniżki na wejściówkę ConQuestu

Magdalena 'Khali' Cielecka

Za wzorowo rewolucyjne naświetlenie

Jako że Magdzie nic po zniżce, gdyż startuje w GRAMY!, otrzyma od nas Qiuniowy upominek.


II nagroda

2 Rewolucyjne Dukaty

Trio z Łodzi(ville)

Za wzorowe naświetlenie i naganne spalenie


III nagroda

0 Rewolucyjnych Dukatów i Rewolucyjna Nagana

Żółw

Za co nagana? Zółwiu... jesteś w tym z nami od dawna, walczysz w jednym szeregu i co? I wydaje Ci się, że moglibyśmy wykorzystywać w promocji naszego elitarnego i ambitnego konwentu coś tak popkulturalnego? Oj, nieładnie, nieładnie. Pac, pac gumowym kurczakiem.


Ponadto w konkursie udział wzięli:

Mateusz Bral, Isztwan Kadar, kchemosch, Józef 'Joseppe' Orzeszyna, Basia Kietlińska-Zaleska, Michał 'Corpus' Socha, Magdalena 'Ishtar' Szczepocka oraz Jakub Reginia (bardzo nam przykro, Jakubie. Ale... odłoż ten noż!!!) i Marta Łukowska.

Wszystkim, którzy przygarnęli biedne ConQuesty pod gościnne strzechy swoich twardych dysków - serdecznie dziękujemy!KonQrs Programowy
Przygarnij ConQuest
KonQrs Plastyczny
Rewolucyjny Terror
Scenariusz dla Staszqa
 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki