.: GRAMY! :.
15 h grania na najwyższym poziomie!

.: FanDooM :.
Zrewolucjonizuj własny konwent!

.: NAUTILUS :.
Prawdziwa rewolucja w nagradzaniu literatury fantasycznej!

.: Premiery :.
Veto poza czasem monastyru!

.: Staszek Mąderek :.
Rzuca wyzwanie Peterowi Jacksonowi

.: P M M :.
Puchar Miszcza Miszczów!

.: Zlot RD :.
Ruchomy Uniwersytet RD zaprasza na odczyty i wykłady!

.: Turniej Nieustający :.
Czyli z pierścieniem tam i nazad

.: Rewolucja wzywa :.
Jak, gdzie, kiedy i z kim zagrać ?

.: ConQuest / Sacred :.
cRPGowo i fantastycznie !!

.: ConQuest Cyber Game :.
Kombatanckie szkolenie bojowe.

Informacja z oficjalnej strony Science Fiction.

"W pierwszych dniach maja odbędzie się po raz pierwszy ogłoszenie wyników plebiscytu czytelniczego Nautilus. Będzie to ukoronowanie kilku miesięcy wytężonej pracy nad tą nagrodą.

Na tej stronie znajdziecie wszystkie materiały dotyczące naszej nagrody. Ponieważ tworząc Nautilusa dotknęliśmy dość delikatnej materii, jaką jest zaangazowanie w to przedsięwzięcie firm konkurujących ze sobą na rynku wydawniczym, postanowiliśmy, że pierwszą edycję, niejako pokazowo, przygotujemy sami.
Z tego też powodu przedstawiamy nieco uproszczoną wersję Regulaminu, dostosowaną do aktualnych rozwiązań i okoliczności. Zachowujemy w niej wszystko to, co służyć ma przejrzystości nagrody, usunęliśmy zaś elementy związane z obecnością w Kapitule przedstawicieli innych wydawnictw (pełna wersja Regulaminu Nautilusa, która powstała w wyniku wielu konsultacji z partnerami branzowymi) jest również dostepna na tej stronie, bowiem zamierzamy powrócić do niej w następnych edycjach).
Przedstawiamy pełną listę tytułów, które będą brały udział w Głosowaniu. Głosujcie już dzisiaj wysyłając SMSy na numer 7140. Nagrody czekają!.
Szczegółowe informacje na temat zasad głosowania znajdziecie klikając na ten link, oraz w lutowych wydaniach tych pism branżowych, które wesprą naszą inicjatywę.
Dla uczestników tego plebiscytu przygotowaliśmy wiele cennych i atrakcyjnych nagród! Między innymi możecie wygrać największe marzenie mola książkowego:

2 abonamenty na wszystkie książki (o wartości szacunkowej 5000 zł każdy!) wydane w przedziale czasowym od 01 maja do 31 grudnia 2004 roku przez wydawnictwa*:
AMBER
DW ARES
FABRYKA SŁÓW
MAG
PRÓSZYŃSKI I SKA
REBIS
RUNA
SOLARIS
SUPERNOWA
WYDAWNICTWO LITERACKIE

oraz komiksy fantastyczne z wydawnictw:
EGMONT
MANDRAGORA

a także prenumeraty roczne czasopism:
NOWA FANTASTYKA
SCIENCE FICTION

6 abonamentów kwartalnych (na dowolne trzy miesiące roku 2004) obejmujące tytuły wydane przez wymienione powyżej wydawnictwa:

20 zestawów po 5 dowolnych książek oferowanych przez KKF (jedynym warunkiem jest jednorazowe zamówienie wszystkich pozycji)

Oraz wiele innych nagród rzeczowych w tym filmy DVD i video oraz gry komputerowe, których pełną listę będziemy publikować w kolejnych wydaniach Science Fiction.

Wszystkie nagrody trafią w Wasze ręce za pośrednictwem KKF. Wysyłka materiałów nastepować będzie każdorazowo w ostatnim dniu kolejnego miesiąca, o ile nie będzie to dzień ustawowo wolny od pracy. W takim przypadku paczka zostanie nadana w pierwszy naspępujący po tym terminie dzień pracujący."

Rozdanie nagród Nautilusa odbędzie się w ramach imprezy towarzyszącej ConQuestowi!

 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki