A zatem Obywatele, przygotowujemy dla was program. Właśnie - dla was. Nie dla nas.

Rewolucja nie ma racji, jeśli nie korzystacie z niej wy. A zatem - możecie spodziewać się rzeczy najrozmaitszych. Idzie nowe - i nie powiecie chyba, że czegoś w nim brakuje.

Są i tacy, którym zdaje się, iż nie powinni dawać wam wyboru. Przedstawiają żałosną kupkę niedopracowanych prelekcji i pieją z zachwytu, że tłumnie się je odwiedza. Cóż to za sztuka, kiedy blok programowy jest jeden, a zatem nie ma nic lepszego do roboty? U nas, Obywatele, będziecie mogli wybierać. Przebierać jak w ulęgałkach. Póki na spotkaniu pojawi się choć jeden słuchacz, będziemy zadowoleni. On wybrał i on się nie zawiedzie.

Stąd wielość bloków programowych. Byście mogli przyjść na nie lub nie.

Poza tym, Obywatele, dane wam będzie wziąć udział w wydarzeniach wiekopomnych. Jeśli chcecie grać w RPG i sprawdzić się przy tym, wolno wam wystartować w GRAMY!, a gdy przyjdzie wam chętka poprowadzić - proszę bardzo, mamy i Puchar Mistrza Mistrzów.

Do tego - dyskusje, atrakcje filmowe, gry karciane, turnieje ruchowe i nieustające. Aukcje i koncerty. Czego dusza zapragnie.

Zgodnie zatem w uchwałą Tymczasowej Rady Rewolucyjnej, bawić się będziecie przednio. Pamiętajcie - niezadowolenie jest nieprawomyślne!

NAWIGATOR
PROGRAMOWY

Piątek - 30 kwietnia

Sobota - 1 maja

Niedziela - 2 maja

Poniedziałek - 3 maja

 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki