Stary Port

W promieniu 5 minut od szkoły, w której odbędzie się ConQuest, znajduje się największe skupisko knajpek, barów i pubów w południowej Polsce, czyli Rynek Krakowski!

Jednakże wcale nie musicie odbywać dalekich wypraw, gdyż spokojna przystań, do której będziecie mogli zawinąć i porozmawiać przy piwie z innymi obywatelami, znajduje się tuż za rogiem. W przypadku deszczu nawet nie zdążycie zmoknąć! A w naszej konwentowej knajpce czeka na Was kilka niespodzianek...

Stary Port, bo o nim mowa, to lokal utrzymany w prawdziwie piackim i żeglarskim klimacie. Trzy sale, dużo miejsca, kameralna atmosfera - to tylko niektóre z atutów tego miejsca, gdyż najważniejsza niespodzianka czeka na Was przy barze!

Dzięki uprzejmości naszych gospodarzy, każdy z uczestników ConQuestu posiadający przy sobie identyfikator, otrzyma zniżkę przy zakupie złocistego trunku. I nie jest to zniżka czysto symboliczna - trzymajcie się warszawiacy - każda półlitrowa szklanica piwa kosztować będzie aż o złotówkę taniej! Żywiec za 4 złote, Leżajsk za 3,50... Żyć nie umierać.

Zapamiętajcie dobrze nazwę Stary Port, gdyż to właśnie tutaj będziemy chłodzić się po całodniowych emocjach!

 
 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki