ConQuestowy Games Room!

Games Room to stały punkt programu, który odbywa sie w dwóch salach ConQuestu od soboty do poniedziałku. Możecie tam wpaść w każdej chwili i pograć w najnowsze gry planszowe i niekolekcjonerskie karcianki dostępne na polskim rynku. Zagracie tu m.in. w planszowego Warcrafta, karcianą Troję, planszowego Dooma czy przygodowego Runebounda. Przygotowaliśmy dla Was naprawdę sporo tytułów, a co najważniejsze - nie musicie znać zasad, aby pograć! Obsługa Games Roomu wyjaśni reguły każdej gry a nawet znajdzie Ci partnerów do rozgrywki! Zapraszamy!
 
 
A oto tytuły, których prezentacje odbędą się w Games Roomie:
 

SOBOTA, godzina 19:00

Twilight Imperium 3rd edition – 2 godziny

Artur “Nataniel” Jedliński

Legendarna gra planszowa – epicka strategia kosmiczna. Po rozpadzie Imperium, najpotężniejsze rasy uniwersum walczą o dominację w Galaktyce. Czy ośmielisz się podjąć to wyzwanie? Zapraszamy na niepowtarzalną prezentację gry, która zrobiła olbrzymią furorę na całym świecie i której poprzednie edycje otoczone są niemalże kultem. Prezentacja obejmie przykładową rozgrywkę (2-3 etapy). Gra dla 6 osób.

 

NIEDZIELA, godzina 10:00

DOOM: The Boardgame - 3 godziny

Artur „Nataniel” Jedliński

 

Tego tytułu chyba nie trzeba przedstawiać. Jedna z najbardziej grywalnych komputerowych gier FPS w formie planszowej. Na prezentacji będzie można zobaczyć co z Dooma zostało po wyciągnięciu go z monitora, jak zabijać stwory chaosu jednym rzutem kostkami i dowiedzieć się ile fragów potrzeba do wygranej. Tylko dla osób o mocnych nerwach i bez nadziei na zwycięstwo! Gra dla 4 osób.

 

NIEDZIELA, godzina 14:00

Game of Thrones (+ Clash of Kings) - 3-4 godziny

Artur „Nataniel” Jedliński

 

Gra na podstawie świetnej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia". Umarł król, Żelazny Tron zostaje uwikłany w morderczą walkę o władzę. Zdrada staje się elementem strategii. Teraz nie możesz zaufać nawet przyjacielowi... Prowadzący opowie o tym dlaczego Westeros to najfajniejsze miejsce do prowadzenia wojen oraz pokaże jak zmiażdżyć przeciwnika jednym celnym uderzeniem. Gra dla 6 osób.

 
Zapraszamy serdecznie!!!

  conquest@rpg.pl
tel. 506-607-331
Numer GG#1416169