Gramy na życzenie!

Koniec narzekania, że na konwentach nie ma w co grać! Jeźdźcy apokalipsy zadbali, aby uczestnicy tego niepowtarzalnego w historii świata wydarzenia mogli nasycić się erpegami raz i na zawsze. Na ConQuescie będzie można zagrać nie tylko dzięki tradycyjnemu systemowi karteczkowemu, ale również u specjalnie na ta okazję zaproszonych Mistrzów Gry.

Zagraj u Twórcy Systemu

Drodzy apokaliptyczni uczestnicy przygotowaliśmy dla Was jedyną w swoim rodzaju atrakcję!
Dzięki wspaniałomyślności cenionych i znanych zarówno w piekielnych jak i w niebieskich kręgach autorów i współautorów polskich systemów RPG, będziecie mogli skonfrontować swoją wizję świata Crystalicum, drugiej edycji Dzikich Pól, drugiej edycji Wiedźmina i Wolsunga z wyobrażeniami ich stwórców.
Oto apostołowie nowej jakości, którzy w swej niezmierzonej mądrości dopuszczą was do wielkich tajemnic swej wyobraźni:

Każdy uczestnik ConQuestu może wziąć udział w tej wyjątkowej akcji promocyjnej, należy jedynie wpisać się na znajdującą się w akredytacji listę graczy.

Nie pozwólcie, aby ta największa impra Sądu Ostatecznego przeszła wam koło nosa!

Sesja na Życzenie

Ci z Was drodzy zbawieni i potępieni, którzy nie zechcą spróbować swoich sił w turniej GRAMY! lub nie interesuje ich demiurgiczna wizja systemów, mogą zakosztować wspaniałej erpegowej kuchni w wykonaniu prawdziwych mistrzów smaku.

  • Józef "Joseppe" Orzeszyna - Redaktor Prowadzący Projektu Kathard
  • Wojciech Rzadek - dwukrotny zdobywca Puchara Mistrza Mistrzów, prawdziwy pożeracz niewieścich serc i wybitny dramaturg.
  • Grzegorz "Gregg" Bonikowski - finalista konkursu na najlepszego gracza GRAMY! 2004 oraz tłumacz 2. edycji WFRP, z właściwa sobie werwą i dowcipem poprowadzi deszczową przygodę w osądzaną w świecie wyczekiwanego z niecierpliwością Warhammera II.
  • Julian Czurko - słynący ze swojego ekscentrycznego poczucia humoru, zdobywca głównej nagrody w konkursie na najlepszy scenariusz Quentin 2003 i finalista tegorocznej edycji konkursu.
  • Oskar "Fenran" Usarek - obdarzony wyjątkowo bajkową i urzekającą wyobraźnią, finalista Quentina 2005, konkursu na najlepszy scenariusz RPG.

  conquest@rpg.pl
tel. 506-607-331
Numer GG#1416169