Wstęp Co poszło dobrze Co poszło źle Mówią o nas... Teraz Q Zdjęcia Wiedźmin 2
Co poszło dobrze
 

Co poszło dobrze?

Nie ukrywamy jednak, że jesteśmy z naszego dziecka dumni. W dzisiejszych czasach, gdy czas to pieniądz, zabawa w organizowanie konwentów wymaga sporo wysiłku i poświęcenia osobistych spraw. Pomimo pewnego doświadczenia w tworzeniu podobnych imprez, każdy nowy konwent pozostaje wielką niewiadomą, a malutki nawet szczegół może spowodować ogólną katastrofę. Cel został osiągnięty. Teraz może być już tylko lepiej.

 
Tak zwana „organizacja” oraz klimat

Za sprawą dzielnej ekipy GGFFu i paru innych osób wszystko przebiegało sprawnie. Energia obsługi oraz organizatorów znalazła wdzięcznych odbiorców, dzięki czemu na ConQueście dominowała wesoła, przyjacielska atmosfera. Niby nic, ale bez tego ani rusz.

Ekranizacja Wiedźmina 2: ConQuest

Chyba jedno z najważniejszych wydarzeń. Staszek Mąderek wraz ze swoimi wspaniałymi aktorami wyczarował obraz, który przez ostatnie pół roku oglądaliśmy co wieczór do poduszki, za każdym razem śmiejąc się do rozpuku. Bardzo się cieszymy, że możemy już przedstawić Wam efekty pracy ConQuestowych filmowców.

Gwiazdy Gotują oraz Idol

Czyli pierwsza w historii konwentów w Polsce akcja dokarmiania uczestników oraz pierwszy konkurs, który mógłby obyć się bez uczestników, a i tak byłby genialny. Z tych punktów jesteśmy szczególnie dumni i zastanawiamy się nad tym, czy nie zrezygnować z sequeli na rzecz zachowania niezapomnianych wrażeń.

Turniej Nieustający i Nagroda dla Najlepszego Gracza GRAMY!

Pierwszy konkurs udowodnił, że jeżdżą jeszcze na konwenty osoby, które chcą się aktywnie bawić. Drugi był spełnieniem naszych marzeń. A jako że uczestnicy spisali się na medal, mogliśmy tylko się cieszyć, że czas poświęcony na przygotowania nie okazał się stracony.

Qiunia

Osoba, która w naszym życiu zaczęła nagle znaczyć bardzo wiele, pomagając nam w trudnych chwilach i podnosząc na duchu. Piegowaty rudzielec przesyła wszystkim swoim przyjaciołom buziaki i zapewnia, że jeszcze o niej usłyszycie. O ile, qrka, zakuwanie do matury pozwoli.

System Q10

Coś bardziej materialnego od nas dla Was. Efekt wieloletnich doświadczeń, rozmów, projektów. Dopiero ConQuest dał nam kopa niezbędnego do spisania tych kilkudziesięciu stron i rozpoczęcia przedsięwzięcia, którego przyszłość może przynieść wiele niespodzianek.

Spełnione obietnice lokalizacyjne

Rynek rzut beretem. Piwko po zabójczo niskich cenach. Tanie żarcie za rogiem. To były priorytety – w końcu konwentowicz musi się dobrze czuć, żeby się dobrze bawić. Utrzymanie tego standardu jest jednym z naszych głównych celów.

Prysznice

Ha! Były, były. Kto nie wierzy, niech sprawdzi galerię zdjęciową.

Finał konwentu

To były niezapomniane godziny. Nie jesteśmy pewni, czy powtórzenie spektaklu tak naładowanego śmiechem, emocjami i chwilami wzruszeń jest w ogóle możliwe.

Spotkanie

Spotkanie z Wami. Z wszystkimi osobami, które, zamiast uciekać w góry, przyjechały do Krakowa i spędziły z nami te kilka dni. Dopóki po każdym ConQueście będziemy mogli siąść spokojnie w knajpce i wychylić jedno piwko w gronie przyjaciół, dopóty będziemy widzieli sens tego wszystkiego. To dla nas największa nagroda.

Akcja Przyjaciele ConQuestu

Bardzo podobał się odzew na sieci - akcja Przyjaciele ConQuestu. Dzięki niej - jeszcze przed rozpocząciem komwentu czuliśmy przyjacielskie wsparcie, ale też konstruktywną ocenę. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku starzy Przyjaciele o nas nie zapomną, a pojawi się wielu nowych.

Legendarny „Czarny Pasek”

Tak to była wtopa. Ale legendarna. A czy co dzień zdarza nam się mieć udział w narodzinach legendy?

 

 
ConQuest 2003 - conquest@rpg.pl