Wstęp Co poszło dobrze Co poszło źle Mówią o nas... Teraz Q Zdjęcia Wiedźmin 2
Wstęp | Podziękowania | Sponsorzy... | Koszulki
 

ConQuest wiecznie żywy

Minęło ponad pół roku od zakończenia ConQuestu 2003. Wystarczający czas, by odetchnąć i nabrać dystansu potrzebnego do oceny własnych dokonań. Miedzy innymi w tym celu postał Post Mortem konwentu – ma on przybliżyć Wam taki ConQuest jakim my go widzimy, pozwoli poznać od strony kuchni oraz dowiedzieć się o rzeczach, które zazwyczaj pozostają tajemnicami organizatorów. Na stronie tej znajdziecie również kilka miłych wspomnień w galerii zdjęć, recenzje i opinie innych uczestników, najnowszą ekranizację Wiedźmina oraz wiele innych drobiazgów, które pozostały po ConQueście.

Organizatorzy

 

Informator

Dla wszystkich niedowiarków, którzy nie wierzą, iż Czarny Pasek to błąd naświetlania - udostępniamy pełnego PDFa z informatorem konwentu. Widoczne godziny spotkań gratis!

Informator ConQuestu 2003 [ 5 Mb ]

 

 

Podziękowania

Zdajemy sobie sprawę, że osób, którym jesteśmy winni wdzięczność, jest tak wiele, iż możemy o kimś zapomnieć. Dlatego też z góry przepraszamy, jeżeli ktoś poczuje się zawiedziony, iż został pominięty. Jeżeli w jakiś sposób nam pomogłeś (choćby była to z pozoru błaha drobnostka), wiedz, że bardzo to doceniamy.

[WIĘCEJ >>]

 

Sponsorzy, Partnerzy, Patroni oraz Imprezy Towarzyszące

ConQuest nie udałby się bez wsparcia i pomocy ze strony firm, instytucji oraz środowisk fanowskich.

[WIĘCEJ >>]

 

Koszulki

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie zdążyłeś zaopatrzyć się w jedną z ConQuestowych koszulek na konwencie lub po prostu jesteś jednym z naszych Przyjaciół i szukasz nowej piżamki – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

[WIĘCEJ >>]

ConQuest 2003 - conquest@rpg.pl