Wstęp Co poszło dobrze Co poszło źle Mówią o nas... Teraz Q Zdjęcia Wiedźmin 2
Teraz Q
 
ConQuest się zakończył ponad pół roku temu. Nie oznacza to jednak, że przez te pół roku Grupa Quest próżnowała. Poza przygotowaniem niniejszej strony pracujemy również nad kolejnymi projektami, ale to na razie tajemnica. Poniżej znajdują się mniej tajemnicze informacje o naszej działalności.
 
ConQuest 2004

Zdecydowanie się dobędzie! Kipimy pomysłami, zapałem i chęcią odwetu... Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. W niedługim czasie uruchomiona zostanie strona konwentu.
W miedzyczasie zamierzamy nie dać o sobie zapomnieć i na większości ogólnopolskich konwentów możecie spodziewać się 'Bloq ConQuestowego' - czyli prelekcji, konqsów i spotkań z organizatorami CQ.

System Q10

Pojawiła się strona Systemu Q10, którą mamy nadzieję regularnie uaktualniać i rozwijać. Już w tym momencie z całą pewnością dwie gry autorskie używają tej mechaniki. Wkrótce będzie ich jeszcze więcej.

Qiunia

Nie zamierzamy rezygnować ze współpracy z tą uroczą nastolatką, co więcej zamierzamy ją zacieśnić. Miejmy nadzieję, iż fakt, że w tym roku zdaje maturę dokładnie w czasie ConQuestu nie utrudni pełnienia obowiązków organizatorki konwentu. Szczegóły już wkrótce na jej blogu.

 

 
ConQuest 2003 - conquest@rpg.pl