Wstęp >>
Czyli najważniejsze informacje postmortemowe

Wyniki turniejów >>
Najlepsi z najlepszych - GRAMY! & PMM

Koszulki >>
Noś rewolucję na piersiach!

Podziękowania >>
Zasłużeni dla rewolucji

Sponsorzy >>
Wsparcie materialne rewolucji

To już jest koniec...
...a więc bawmy się dalej!!!

Przeżyliśmy.

Mniej lub bardziej wykończeni czy zdekapitowani, ale dotrwaliśmy do końca. Spędziliśmy z Wami cudowny weekend, pełen emocji, śmiechu i wspólnej zabawy. Doprawy, trudno w tej chwili orzec, którą edycję będziemy po latach wspominać z większą satysfakcją. Chyba wstrzymamy się z decyzją do przyszłego roku...

Jednakże teraz mówimy jedynie głośno i wyraźnie: DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy za to, że byliście i chcieliście się spotkać oraz bawić. Wspólnie udało nam się coś naprawdę niezwykłego.

Ktoś powie: 'ConQuest 2004 dobiegł końca, rewolucja umiera, zapał wygasa...' Nic bardziej mylnego - tak łatwo się nas nie pozbędziecie!

Oto przed Wami tradycyjne (tym razem nieco wcześniejsze, przepraszamy) ConQuestowe Post Mortem. Aby zająć więcej czasu antenowego, rozbiliśmy je na kilka części.

Making of... 2004-06-10

Filmem Władca Pierścieni: ConQuest cieszymy się już od paru ładnych tygodni (do lipca dobijemy do tysiąca projekcji). Tymczasem w dziale Filmy proponujemy wersję DVD z nieprezentowanymi wcześniej materiałami dodatkowymi z kręcenia tego wiekopomnego dzieła.

Zdjęcia 2004-06-10

Rok temu stworzenie Post Mortem zajęło nam pół roku. Nie, chwila. Tak naprawdę to zajęło nam jeden weekend, ale pół roku potrzebowaliśmy, by zebrać się w sobie i zebrać w jednym miejscu tą tonę zdjęć, jakie zostały po konwencie (i jeszcze je opisać). Jeżeli rok temu fotki ważyły tonę, to w tym roku przekroczyliśmy masę krytyczną sporego tankowca. Doprawdy, nie przypomina nam się żaden konwent, który byłby aż tak 'fotogeniczny'. I właśnie dlatego postanowiliśmy działać szybko, by ta masa nie przygniotła naszego zapału.

Samokrytyka 2004-06-10

Jeśli sami się nie skarcimy, to nikt nas nie skarci. Tak jak rok temu postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami na temat tego, co poszło dobrze, a co poszło źle. Z czego jesteśmy zadowoleni, czy wręcz dumni, a co wymaga dalszej pracy i usprawnienia. Spoczywanie na laurach i niańczenie wnuków zostawiamy sobie na późną starość.

Recenzje 2004-06-10

W tym roku większości sieciowych recenzentów jakby mowę odjęło, choć na listach dyskusyjnych odzew po konwencie był naprawdę spory. Mimo tego kilku sprawiedliwych podzieliło się z ludzkością swoimi spostrzeżeniami. Zachęcamy do przeczytania ich opinii w dziale Mówią o nas.

Lord of the Rings ConQuest 2004-05-18

W dziale Filmy pojawiła się najwspanialsza mega-produkcja wszechczasów - film, który rozmachem przyćmił dzieło Petera Jacksona.

 

Co na stronie?

NOWOŚĆ! Rewolucyjna rada składa na wasze ręce samokrytykę błedów i wypaczeń, samocene osiągnięć oraz ocenę rewolucji widzianej oczami innych.

NOWOŚĆ! W dziale Zdjęcia, w którym znajdują się również wykonane przez nas, nigdzie wcześniej nie zamieszczane fotografie, możecie 'przeżyć to wszystko jeszcze raz'.

NOWOŚĆ! Na stronie pojawiła się nowa, rozszerzona o dodatkowe sceny ConQuestowa wersja DVD - Władcy Pierścieni autorstwa Staszka Mąderka!

To, co szczególnie dla nas istotne, czyli Podziękowania dla osób, bez których niewiele byśmy zdziałali.

Wyniki Pucharu Mistrza Mistrzów oraz Turnieju Dla Najlepszego Gracza GRAMY! - jeżeli jeszcze nie znasz wyników, zajrzyj tutaj.

ConQuestowe Koszulki! Zeszłoroczne robiły furorę, te z edycji 2004 mają niewielkie opóźnienie, ale nie ma tego złego... Poradzimy sobie bez problemu i, co ważniejsze, bez dodatkowych kosztów.

 

Ogłoszenie Organizatorów ConQuestu!

Podczas tegorocznej edycji ConQuestu kilku uczestników mocno zawiodło nasze zaufanie. Mówimy o tym z przykrością, gdyż zawsze staraliśmy się traktować gości konwentu jak poważnych, dorosłych ludzi.

Przejechaliśmy się na tym, trudno. Nie mamy jednak zamiaru (i nie tylko zresztą my) przymykać oczu na przejawy braku szacunku dla innych uczestników imprezy i zwykłego chamstwa. Nie dopuścimy bowiem do sytuacji, w której odstająca od normy garstka wpływać będzie na dobrą ocenę zachowania przytłaczającej większości.

Znamy was, wiemy, kim jesteście. Nie mamy ochoty wprowadzać żadnych czarnych list, zabraniać wam przyjazdu za rok. Ale możecie być pewni, że będziecie obserwowani. Jeżeli macie czyste sumienia, nie musicie się obawiać. Z drugiej strony każde niewłaściwe zachowanie będzie oznaczało szybkie pożegnanie z naszą imprezą.

Jesteśmy otwarci na wszystkich. Ale nie za każdą cenę.

Koszulki

Tylko 25 PLN
wysyłka gratis!

QUEST GROUP:

ConQuest 2004
ConQuest 2003
CQ PostMortem 2003
System Q10
 
 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169  
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki