Co poszło źle?

Nie ma mocnych - zawsze ktoś się potknie, coś się wyleje, a potem będzie rosło w kącie.
Jako konwent policyjny wolimy wyrwać chwasta, zanim się rozwinie. Stąd poniższe zestawienie, które ma wyznaczać kurs przez rafy, które należy w przyszłości omijać. Tudzież rozwalać salwą z obu burt.

 

Po kolei...

Sala kinowa

Mieliśmy ciekawy pomysł, który nieco się posypał z powodu braku czasu, a potem ze względów technicznych. Faktem jest jednak, że osoby, które cierpią na bezsenność i którym atmosfera Starego Portu nie odpowiada, mogły czuć się wieczorami skonfudowane. Z drugiej strony poważnie zastanawiamy się, czy duże konwenty w dzisiejszych czasach muszą tracić czas i energię (i miejsce!) na organizowanie pokazów filmów...

 

Dyscyplina niektórych uczestników

Na temat wypowiedzieliśmy się tuż po zakończeniu konwentu. Zapewne kwestia jeszcze powróci, gdyż nie ma się co oszukiwać - to nie tylko nasze zmartwienie. Tymczasem zapowiadamy dość zdecydowane kroki mające na celu zapewnienie komfortu naszym gościom.

 

Wypadki Programowe

Kilka spotkań zwyczajnie się nie odbyło. W jednym przypadku dowiedzieliśmy się o tym już po złożeniu informatora, w innych nasi goście wybierali po prostu inne punkty programu.
Zazwyczaj udawało nam się bez problemu załatać niewielkie dziury, czasem trwające już prelekcje po prostu przeciągały się na kolejną godzinę.

 

Początkowe problemy z bufetem

W ciągu pierwszych kilku godzin konwentu na terenie szkoły nie można było dostać ciepłego jedzenia. Stało się tak dlatego, iż w tym roku postanowiliśmy być konsekwentni i stanowczo odmówiliśmy współpracy z panem, który prowadzi barek w podziemiach szkoły. Szkoda tracić czas na oszustów. Na szczęście za rogiem był Różowy Słoń, a sklep Hordy stanął na wysokości zadania.

 

Pierwsza strona informatora

W zeszłym roku mieliśmy czarny pasek. Ale paski wychodzą z mody, więc postawiliśmy na dezinformację. I tak z karty tytułowej w środku informatora można było się dowiedzieć, iż ConQuest trwa od 30 kwietnia do 1 maja. Na szczęście na okładce wszystko było w porządku.

 

ConQuestowe koszulki

Co prawda drukowanie koszulek nie jest standardem w tworzeniu konwentów, ale dla nas jest to jedna z podstawowych kwestii. Opóźnienie wynika z faktu, iż tegoroczny rysunek został wykonany w nieporównywalnie szerszej palecie kolorów, co nastręcza problemów wykonawcom.
Ale nie martwcie się, gdyż wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Koszulki będą - macie na to nasze słowo. Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości.


Co poszło źle?

Sala kinowa

Dyscyplina niektórych uczestników

Wypadki Programowe

Początkowe problemy z bufetem

Pierwsza strona informatora

ConQuestowe koszulki

 
 
conquest@rpg.pl : tel. 506-607-331 : Numer GG#1416169  
Kraków 30 IV - 3 V 2004
Konwent Miłośników Gier i Fantastyki